top of page
Search

Черноморец и Янтра поделиха точките в Габрово

Янтра (Габрово) - Черноморец (Бургас) 1-1 Янтра и Черноморец разделиха точките в емоционален мач игран на ст."Христо Ботев" в Габрово.

През второто полувреме домакините откриха в 68-мата минута с гол на Дани Младенов.

В 83-тата минута Дани Кабанелас изкара Димитър Жеков на фланга, който пусна топката по земя с наказателното поле, където Живко Петков бе отлично позициониран. 1-1.

В 92-рата минута грешка на Янтра създаде ситуация 2-ма на 1 в полза на бургазлии, но футболист на домакините влезе изключително грубо с крак в главата на Дани Кабанелас. За нарушението бе показан червен картон.

Червен картон бе показан и на Живко Петков, който реагира бурно на нарушението. След тази среща Черноморец запазва 10-тата позиция в класирането.